perslijst-friesland

Perslijst België – alle adressen van redacties en journalisten op de Perslijst België!

Wil je jouw nieuws breed verspreiden onder de media in België? Op de Perslijst België vind je de contactgegevens van de relevantste media in België. Redacties vak kranten, weekbladen, magazines en journalisten vind je in 1 oogopslag op de Perslijst België. Heb jezelf nog een aanvulling of wijziging. Stuur deze gerust via info@onestepmore.nl.

Perslijst België

Persagentschap  
BELGA redactie@belga.be
Dagbladen (nationale redacties)
DE STANDAARD binnenland@standaard.be
HET NIEUWSBLAD nieuws@nieuwsblad.be
HET LAATSTE NIEUWS/DE NIEUWE GAZET redactie@hln.be
GAZET VAN ANTWERPEN gvaredactie@concentra.be
DE MORGEN redactie@demorgen.be
DE TIJD persberichten@tijd.be
DE LLOYD redactie@lloyd.be
HET BELANG VAN LIMBURG hbvleconomie@concentra.be
METRO rwauters@metrotime.be
LA LIBRE BELGIQUE llb.redaction@saipm.com
LA DERNIERE HEURE dh.redaction@dh.be
LE SOIR forum@lesoir.be
DE KRANT VAN WEST-VLAANDEREN redactie@kw.be
Weekbladen en tijdschriften
TRENDS trends@trends.be
KNACK knack@knack.be
HUMO redactie@humo.be
LIBELLE libelle@libelle.be
ELLE BELGIË tzw@elle.be
MARIE CLAIRE lhe@marieclaire.be
RANDKRANT randkrant@derand.be
PLUS MAGAZINE redactie@plusmagazine.be
STORY redactie@story.be
FLAIR secretariaat@flair.be
ACTIEF WONEN asc@editionventures.be
EOS WETENSCHAP redactie@eoswetenschap.eu
GOED GEVOEL redactie@goedgevoel.be
KERK EN LEVEN redactie.kerkenleven@kerknet.be
SPORT/VOETBAL MAGAZINE sportmagazine@roularta.be
DAG ALLEMAAL redactie@dagallemaal.be
Officiële Radio  
VRT-NIEUWSDIENST nieuws@vrt.be
VRT-TV1 info@vrt.be
Vlaamse Televisie Maatschappij – VTM Nieuwsredactie hetnieuws@vtm.be
VRT RADIO 2 ANTWERPEN redactieantwerpen@radio2.be
VRT RADIO 2 LIMBURG redactielimburg@radio2.be
VRT RADIO 2 OOST VLAANDEREN redactieoostvlaanderen@radio2.be
VRT RADIO 2 WEST VLAANDEREN redactiewestvlaanderen@radio2.be
VRT RADIO 2 ANTWERPEN redactieantwerpen@radio2.be
VRT CANVAS info@canvas.be
VRT SPORZA info@sporza.be
   
Televisie  
RTBF redaction@rtbf.be
VT4 SBS Belgium NV info@sbsbelgium.be
vijfTV SBS Belgium NV info@VIJFtv.be
Redactie Kanaal Z info@z-nieuws.be
TV Limburg nieuws@tvl.be
TV Oost info@tvoost.be
RTV redactie@rtv.be
Online media
Hetnieuwsvandaag.be redactie@hetnieuwsvandaag.be
DEWERELDMORGEN.BE redactie@dewereldmorgen.be
UITPERS pvb@myonline.be
Nieuwssite Duurzaam Mobiel redactie@duurzaam-mobiel.be
Lokaal
Nieuwsblad Aalst aalst@nieuwsblad.be
Nieuwsblad Beveren – Waas beveren-waas@nieuwsblad.be
Nieuwsblad Deinze deinze@nieuwsblad.be
Nieuwsblad Dendermonde dendermonde@nieuwsblad.be
Nieuwsblad Evergem evergem@nieuwsblad.be
Nieuwsblad Geraardsbergen geraardsbergen@nieuwsblad.be
Nieuwsblad Lokeren lokeren@nieuwsblad.be
Nieuwsblad Ninhove ninove@nieuwsblad.be
Nieuwsblad Oudenaarde oudenaarde@nieuwsblad.be
Nieuwsblad Ronse ronse@nieuwsblad.be
Nieuwsblad Sint-Niklaas sint-niklaas@nieuwsblad.be
Nieuwsblad Temse temse@nieuwsblad.be
Overig
Kerknet contact@kerknet.be
De Zondag redactie@roularta.be
De Krant van West-Vlaanderen redactie@kw.be
Franstalig
L’Avenir (algemeen) redaction@lavenir.net
L’Avenir Namur infonam@lavenir.net
L’Avenir Brabant walon infobw@lavenir.net
L’Avenir Luxembourg infoal@lavenir.net
L’Avenir / Le Courrier de l’Escaut infoce@lavenir.net
L’Avenir / Le Jours Verviers infolj@lavenir.net
L’Avenir Huy-Waremme infohw@lavenir.net

Ook een goed persbericht dat wordt opgepikt door de media in België?

Mijn naam is Hans van der Mey. Ik ben al ruim 18 jaar actief als tekstschrijver/journalist. Door de jaren heen heb ik veel persberichten geschreven. Hieronder vind je daar een voorbeeld van. Ben jij als bedrijf / organisatie actief en wil je meer publiciteit in België? En op zoek naar een tekstschrijver/journalist die een goed persbericht kan schrijven? Neem gerust contact met me op.

Hans van der Mey
info@onestepmore.nl
06-12868726

perslijst-persbericht-Belgie

 


 

Neem gerust contact met me op!